#1BARDAKMAMA

Tamamlandı

Hakkında

Nedir bu #1BARDAKMAMA size hemen kısaca anlatayım. Seyyahart’ın zaman içerisinde birçok insana hitap ediyor hale geldiğini gördüğümde

‘’Ben sadece gezi için para toplamayayım, sosyal sorumluluk içeren şeyler de yapayım.’’

diyerekten kendimce giriştiğim ilk sosyal sorumluluk projesi. Bunu da nasıl yaptın diye soracak olursanız, kendimce 10 tane kedi, köpek figürlü bardak hazırladım. Ardından Instagram’da gönderi şeklinde paylaştım. İnsanlara ‘’Bir bardak karşılığında 10 ya da 15 kilo mama istiyorum.’’ dedim. Sağolsun birçok insan bu konuda yardımcı oldu. Bu olayın sonunda 80 kilo mama topladım. Ve arkadaşlarımla Kemerburgaz’da Pirinççi Köyü’ne gidip sayamayacağım kadar terkedilmiş, aç köpekleri besledik. Normalde köpeklerden korkan biriyim ama böyle durumlarda bizzat işin içinde bulunmaktan haz duyuyorum. O duyguyu yaşamadan emeklerimin karşılığını aldım, yardımda bulundum diyememekten kaynaklı biraz. Küçük dostlarımız da biz de çok mutlu olmuştuk o günün sonunda. Yukarıda paylaştığım videodan da Kemerburgaz’a gidişimi, köpekleri besleyişimi ve diğer yaşananları izleyebilir nasıl bir ortam olduğunu görebilirsiniz.

Destek Ol

Bu kadar yeri çizip sattığım bardaklar sayesinde gezdim. Her türlü desteğe açığım. Bardak istemiyorum ama ufakta olsa çorbada tuzumuz bulunsun derseniz işte hesap numaram.

Berk Armağan
Yapı Kredi
IBAN: TR41 0006 7010 0000 0046 5087 26